Miele äpp *

Miele äpp: kõik mugavalt kontrolli all

Sinu ideaalne kaaslane: Miele äpiga saad hoida silma peal kõigil Miele kodumasinatel. Näiteks saad jälgida ahjus küpseva toidu valmimist või vaadata, kas pesumasin on lõpetanud. Äpp annab vajalikku infot ning on mugavalt ja kiirelt kasutatav. Lisaks pakub äpp Miele seadmete kohta lisateavet ja teenuseid, näiteks BaristaAssistanti ja retsepte. Laadi äpp kohe alla!

Esita videot

MobileControl: kõik alati kontrolli all

Kiiresti ja mugavalt: tänu MobileControlile on sul kõigest ülevaade ja lisaks saad ka seadmeid juhtida. Äpi kaudu saab valida vahetult ja hõlpsalt programme, määrata käivitumisaja ja teha menüüdes valikuid. Nii on Miele seadmete kasutamine lihtne nagu lapsemäng.

ShopConnect: Tellige puhastusvahendid kiiresti ja mugavalt uuesti

ShopConnecti abil saate Miele tarbekaupu ja tarvikuid mugavalt tellida ka liikvel olles. Rakendus viib teid mobiilsesse veebipoodi ja võimaldab teil oma lemmiktooteid paari klikiga uuesti tellida.

RemoteUpdate: alati uusim versioon

Kas soovid, et võrku ühendatud Miele kodumasinate tarkvara versioon oleks ilma liigse vaevata uusim? RemoteUpdate‘i funktsiooniga pole see probleem. Miele kodumasinate tarkvaravärskendused laaditakse võimaluse korral lihtsalt seadmesse ja installitakse, ilma et hooldustehnik peaks selleks kohale tulema. Värskenduse andmeid saab vaadata äpis olevatest väljalasketeadetest.

PairingAssistant: Võrgustiku tugi

Uute seadmete lisamise samm-sammulised juhised. Rakendus juhatab teid samm-sammult läbi registreerimisprotsessi, sealhulgas toetava graafikaga. Miski ei takista edukat võrgustumist.

Süsteeminõuded edukaks võrguühenduseks
* Saadaval mobiilsele lõppseadmele (miinimumnõudeid vt andmetest, mille leiad äpipoest).