Miele kasuks räägivad paljud head põhjused.
Neist kuue kohta võite lugeda siit.

Alates asutamisest 1899. aastal järgib Miele oma kaubamärgi lubadust „Immer besser“. Mõeldud on: teeme kõik selleks, et olla „Immer besser“ kui kõik teised pakkujad ja saada „Immer besser“, kui me juba oleme. Meie klientide jaoks tähendab see rahustavat veendumust, et nad on Mielega hea otsuse teinud – tõenäoliselt kogu eluks.

Miele Qualität

Miele kvaliteet

Enam kui 100 aastat kehtib tõde: Mielet võite usaldada, meie seadmed ei jäta teid hätta. Valdkonna ainsa tootjana katsetame tooteid, nt pesumasinaid, kuivateid, nõudepesumasinaid ja küpsetusahjusid kuni 20-aastase tööea suhtes. Ükskord Miele, alati Miele: Miele kliendid kogu maailmas jäävad Mielele truuks ja soovitavad Mielet ka teistele. Lubame teile ka tulevikuks: kvaliteedis ja vastupidavuses ei tee me mingeid kompromisse.

Die Miele Technik

Miele tehnika

Miele tagab suurepärased tulemused minimaalse energiakuluga. See kehtib nii teie pesu, põrandate ja nõude hügieenilise ja õrna hoolduse kui ka mitmekesiste naudinguelamuste kohta keetmisel ja küpsetamisel. Selle eest hoolitsevad paljud uuenduslikud tehnilised omadused, mis on olemas vaid Mielel. Tõenduseks on nimekaimatel tootetestidel saavutatud loendamatud esikohad kõikjal maailmas.

Handwerkskunst

Miele mugavus

Olgu klassikalise pöördlülitiga, tundliku anduriga või kõrglahutusega puuteekraaniga nagu teie nutitelefonilgi: Miele käsitsemine on lihtne ja lõbus. Lisaks on olemas näiteks köögi või pesupesemise jaoks palju mugavaid ja usaldusväärseid „õnnestumise garantiiga“ automaatprogramme – pöörates palju tähelepanu ka detailidele. Mielega muudate oma elu ilusamaks...

Miele Design

Miele disain

Miele pooldab selgeid vorme ja ajatut elegantsi. Mitte kusagilt mujalt ei leia te oma integreeritavate köögiseadmete jaoks sama mitmekesist valikut kindlatest disainijoontest ja värviskaaladest, et kujundada kõige erinevamaid sisustusstiile ja köögimööbli esipaneele. Seadmed on disaini poolest üksteisega suurima hoolega sobitatud. Ükskõik kuidas te oma köögi sisustate: Miele sobib teile ideaalselt.

Miele Service

Miele teenindus

Miele kliendid naudivad eeliskohtlemist: selle tagab meie kiire ja tõhus klienditeenindus, mis on valitud korduvalt valdkonna parimaks. Ka siis, kui soovite individuaalset tootega seotud juhendamist või oma Miele seadmete professionaalset puhastust, tuleme meeleldi teie juurde koju. Oleme alati teie jaoks olemas. Lubatud!

Die Marke Miele

Miele kaubamärk

Paljudes maades on Miele valdkonna ihaldatuim kaubamärk. Saksamaa turul valiti Miele 2013. a kõigis valdkondades isegi kõigi aegade parimaks toote kaubamärgiks („best brand ever“). Selline kaubamärk ütleb nii mõndagi tema kasutaja kohta: Miele kliendid esitavad kõrgeid nõudmisi oma kodumasinate töövõimsusele, mugavusele, disainile ja keskkonnaohutusele. See, kes ostab Mielet, näitab kvaliteediteadlikkust ja stiili.