Mida peaksite veel teadma Miele tolmuimejate kohta

Miele eri-tolmuimeja

Mida peaks teie tolmuimeja suutma?

Erinevad elamisviisid nõuavad personaalseid lahendusi. Miele soovib pakkuda personaalselt teie vajadustele vastavat siseruumide hügieenilisust. Seetõttu pakub Miele erinevate lisatarvikutega tolmuimeja mudeleid.

Miele tolmuimejate kujundused

Millist tüüpi seadet soovite?

Miele pakub eri kujuga põrandahooldusseadmeid. Siin on ülevaade. Milline on teile sobiv mudel, sõltub teie eluruumidest ja isiklikest eelistustest.

Miele tolmuimejate kvaliteedikontroll

“Miele” kõrgeim kvaliteet pika kasutusea heaks

Ükski igapäev ei ole nii ränk nagu Miele tootekatsed: enne Miele tolmuimejate seeriatootmisse laskmist peavad nad läbima meie katselaborite püsikoormuse testi.

“Miele” tolmuimejate testivõidud*

Üle 60 testivõidu* üle maailma

“Miele” tolmuimejate silmapaistvat puhastusjõudlust ja tõhusust kiidetakse sõltumatutes tootetestides ikka ja jälle. Ainuüksi “Miele” tolmuimejad on alates aastast 2005 saavutanud üle kogu maailma võrdlustestides enam kui 60 korda testivõitja* tiitli.

Üksikasjaliku ülevaate Miele testivõitudest põrandahoolduse alal saate veebilehel www.miele.xx/xx.
Miele Blizzard CX1 hügieenilisus

Kuivõrd on hügieenilisus võimalik ilma kotita?

Hügieeniline tühjendamine. Erinevalt teistest kogumiskottideta süsteemidest eraldatakse selle tööpõhimõttega suur mustus pidevalt peentolmust. Peentolm kogutakse peentolmufiltri "Gore® CleanStream®" abil eraldi anumasse. Tänu sellele lendub tühjendamisel minimaalsel hulgal peentolmu. See uuenduslik peentolmu eraldamine tagab hügieenilise tühjendamise* ja seepärast seda testiti.

Miele põrandatolmuimejate puhas töö*

Kui palju puhtust on vaja heaks enesetundeks?

Puhas väljapuhutav õhk on Miele jaoks iseenesestmõistetavus. Meie tolmuimejad ei paista silma ainult hea filtritõhususe poolest, vaid ka nende korpused on nii tihendatud, et ükski tolmukübe ei pääse enam välja. Nii lisatakse toaõhule ainult puhast väljapuhutavat õhku.

Varustus oleneb mudelist

Tarvikud ja puhastusvahendid

Originaaltarvikud Ülevaade tarvikutest
Miele originaal-tolmukotid Ülevaade tolmukotid